VRF VRV Fan coil Low Static Pressure Ducted Indoor Unit 2.2 kW to 4.5 kW YVDVXH022WAR-GX YVDVXH028WAR-GX YVDVXH036WAR-GX YVDVXH045WAR-GX – AirSystems Online Shop
  • English
  • ქართული
  • Русский
  • Français
  • Հայերեն
  • Azərbaycan
Login / Register
Search
0 items / 0,00 ₾
Menu
0 items 0,00 ₾
  • Home
  • Products
  • Projects
  • About us
  • Contact us
Home Air Conditioner VRF Indoor Unit VRV VRF VRV Fan coil Low Static Pressure Ducted Indoor Unit 2.2 kW to 4.5 kW YVDVXH022WAR-GX YVDVXH028WAR-GX YVDVXH036WAR-GX YVDVXH045WAR-GX
VRF VRV Fan coil Low Static Pressure Ducted Indoor Unit 2.2 kW to 4.5 kW YVDVXH022WAR-GX YVDVXH028WAR-GX YVDVXH036WAR-GX YVDVXH045WAR-GX
• Occupies minimum space thanks to ultra-thin design
– Only 185mm high x 500mm deep
• 0 or 30Pa selectable external static pressure
• Drain pan
– Easy dismantling
– Possibility to connect drainage lines in two directions
• 600mm standard drainage pump