Ջերմային պոմպ VRF արտաքին միավոր 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Բարձր արդյունավետություն – AirSystems Online Shop
  • English
  • ქართული
  • Русский
  • Français
  • Հայերեն
  • Azərbaycan
Login / Register
Search
0 items / 0,00 ₾
Menu
0 items 0,00 ₾
  • Home
  • Ապրանքներ
  • About us
  • Contact us
Home Օդորակիչ VRF բացօթյա միավորներ VRV Ջերմային պոմպ VRF արտաքին միավոր 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Բարձր արդյունավետություն
Ջերմային պոմպ VRF արտաքին միավոր 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Բարձր արդյունավետություն
16415,00 ₾
• Կոմպրեսորի մեծ հզորություն՝ մեծացված աշխատանքային տիրույթով (10% – 100%)
• Scroll կոմպրեսոր DC Inverter տեխնոլոգիայով
• –5°C-ից +48°C սառեցման DB (արտաքին ջերմաստիճան)
• Ջեռուցում –20°C (առավելագույնը) և +15,5°C միջակայքում WB (արտաքին ջերմաստիճան)
• Բարձր կատարողականություն – EER մինչև 4.29
• Էկոլոգիապես մաքուր սառնագենտ R–410A
• Ճկուն և արագ հավաքում
• Ավելի քիչ տարածքի զբաղվածություն
• Ճարտարապետական ​​դիզայնին համապատասխան էսթետիկ դիզայնով ներքին բլոկի արտադրանքների լայն տեսականի:
• 64 ներքին ագրեգատների միացում մեկ սառնագենտի հանգույցին
• Հանգիստ շահագործում
Categories: VRF բացօթյա միավորներ VRV, Օդորակիչ
  • Description
Description
  • TECHNICAL INFORMATION
  • DOCUMENTS
Rated System CapacityHP810121416
Outdoor Unit 1YV2VYH025KASFD-XYV2VYH028KASFD-XYV2VYH033KASFD-XYV2VYH040KASFD-XYV2VYH045KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit1316202427
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW12.6 ~ 32.314.0 ~ 36.416.8 ~ 43.620.0 ~ 52.022,5 ~ 58,5
Power (Supply) Source (Ph, V, Hz)Volt3Ph/380 ~ 400V/50 Hz
CapacityCoolingkW25,4228,9034,8041,5046,40
Heating28,0832,4037,9045,8051,10
Absorbed PowerCoolingkW5,926,928,4511,0912,87
Heating6,437,428,9111,8812,96
Working CurrentCoolingAlmost9,7311,0713,5217,7320,58
EERCoolingW/W4,294,174,123,743,61
COPHeating4,374,374,253,863,94
Maximum Absorbed PowerkW14,0214,3814,7916,9022,68
Maximum Drawn CurrentAlmost23,0923,6825,1028,4036,80
Air FlowCoolingm3/h15000
VolumedB(A)575959,561
Power Drawn by CompressorkW5,256,504,16 + 4,16
Compressor TypekWDC Inverter Scroll
Number of CompressorskW12
Condenser StructureHydrophilic Aluminum
DimensionsHeightmm1690
Width1350
Depth720
WeightKg278282324
Amount of Refrigerant (R410A)Kg9,71010
Copper Pipe Connection DiametersLiquidmmØ 12,7
GazØ 25,4Ø 28,58
Operating Temperature RangeCoolingOC-5OC ~ 43OC
Heating-15OC ~ 15,5OC
Rated System CapacityHP18202224
Outdoor Unit Model CodeYV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Outdoor Unit 1YV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit30333640
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW25,2 ~ 65,528,0 ~ 72,830,8 ~ 80,034,0 ~ 88,4