İstilik Pompası VRF Xarici Blok 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Yüksək Səmərəlilik – AirSystems Online Shop
  • English
  • ქართული
  • Русский
  • Français
  • Հայերեն
  • Azərbaycan
Login / Register
Search
0 items / 0,00 ₾
Menu
0 items 0,00 ₾
  • Home
  • Məhsullar
  • About us
  • Contact us
Home Kondisioner VRF Xarici Cihazlar VRV İstilik Pompası VRF Xarici Blok 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Yüksək Səmərəlilik
İstilik Pompası VRF Xarici Blok 33kW VRV YV2VYH033KASFD YORK Yüksək Səmərəlilik
16415,00 ₾
• Artan işləmə diapazonu ilə böyük kompressor tutumu (10% – 100%)
• DC İnverter Texnologiyası ilə Scroll Kompressor
• –5°C ilə +48°C arası soyutma DB (xarici temperatur)
• –20°C (maks.) və +15.5°C WB (xarici temperatur) arasında qızdırma
• Yüksək performans – 4.29-a qədər EER
• Ətraf mühitə uyğun soyuducu R–410A
• Çevik və sürətli montaj
• Daha az yer tutma
• Memarlıq dizaynına uyğun estetik dizayna malik daxili blokların geniş çeşidi.
• 64 daxili blokun bir soyuducu dövrəsinə qoşulması
• Sakit əməliyyat
Categories: Kondisioner, VRF Xarici Cihazlar VRV
  • Description
Description
  • TECHNICAL INFORMATION
  • DOCUMENTS
Rated System CapacityHP810121416
Outdoor Unit 1YV2VYH025KASFD-XYV2VYH028KASFD-XYV2VYH033KASFD-XYV2VYH040KASFD-XYV2VYH045KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit1316202427
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW12.6 ~ 32.314.0 ~ 36.416.8 ~ 43.620.0 ~ 52.022,5 ~ 58,5
Power (Supply) Source (Ph, V, Hz)Volt3Ph/380 ~ 400V/50 Hz
CapacityCoolingkW25,4228,9034,8041,5046,40
Heating28,0832,4037,9045,8051,10
Absorbed PowerCoolingkW5,926,928,4511,0912,87
Heating6,437,428,9111,8812,96
Working CurrentCoolingAlmost9,7311,0713,5217,7320,58
EERCoolingW/W4,294,174,123,743,61
COPHeating4,374,374,253,863,94
Maximum Absorbed PowerkW14,0214,3814,7916,9022,68
Maximum Drawn CurrentAlmost23,0923,6825,1028,4036,80
Air FlowCoolingm3/h15000
VolumedB(A)575959,561
Power Drawn by CompressorkW5,256,504,16 + 4,16
Compressor TypekWDC Inverter Scroll
Number of CompressorskW12
Condenser StructureHydrophilic Aluminum
DimensionsHeightmm1690
Width1350
Depth720
WeightKg278282324
Amount of Refrigerant (R410A)Kg9,71010
Copper Pipe Connection DiametersLiquidmmØ 12,7
GazØ 25,4Ø 28,58
Operating Temperature RangeCoolingOC-5OC ~ 43OC
Heating-15OC ~ 15,5OC
Rated System CapacityHP18202224
Outdoor Unit Model CodeYV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Outdoor Unit 1YV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit30333640
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW25,2 ~ 65,528,0 ~ 72,830,8 ~ 80,034,0 ~ 88,4