VRF VRV Fan coil Medium Static Pressure Duct Type Indoor Unit 2.2 kW to 7.1 kW YVEVXH022WAR-GY YVEVXH028WAR-GY YVEVXH036WAR-GY YVEVXH045WAR-GY YVEVXH056WAR-GY YVEVXH071WAR-GY YVEVXH056WAR-GX YVEVXH071WAR-GX – AirSystems Online Shop
  • English
  • ქართული
  • Русский
  • Français
  • Հայերեն
  • Azərbaycan
Login / Register
Search
0 items / 0,00 ₾
Menu
0 items 0,00 ₾
  • Home
  • Products
  • Projects
  • About us
  • Contact us
Home Air Conditioner VRF Indoor Unit VRV VRF VRV Fan coil Medium Static Pressure Duct Type Indoor Unit 2.2 kW to 7.1 kW YVEVXH022WAR-GY YVEVXH028WAR-GY YVEVXH036WAR-GY YVEVXH045WAR-GY YVEVXH056WAR-GY YVEVXH071WAR-GY YVEVXH056WAR-GX YVEVXH071WAR-GX
VRF VRV Fan coil Medium Static Pressure Duct Type Indoor Unit 2.2 kW to 7.1 kW YVEVXH022WAR-GY YVEVXH028WAR-GY YVEVXH036WAR-GY YVEVXH045WAR-GY YVEVXH056WAR-GY YVEVXH071WAR-GY YVEVXH056WAR-GX YVEVXH071WAR-GX
Standard internal drain pump
– Up to 750mm head for 5.6~8.0kW
• Drain pump optional for 9.0~14kW