სითბოს ტუმბო VRF გარე ბლოკი 28kW VRV YV2VYH028KASFD YORK მაღალი ეფექტურობა ვრფ – AirSystems Online Shop
  • English
  • ქართული
  • Русский
  • Français
  • Հայերեն
  • Azərbaycan
შესვლა / რეგისტრაცია
Search
0 items / 0,00 ₾
Menu
0 items 0,00 ₾
  • მთავარი
  • პროდუქცია
  • პროექტები
  • Ჩვენს შესახებ
  • კონტაქტი
მთავარი კონდიციონერი VRF გარე ბლოკი VRV სითბოს ტუმბო VRF გარე ბლოკი 28kW VRV YV2VYH028KASFD YORK მაღალი ეფექტურობა ვრფ
სითბოს ტუმბო VRF გარე ბლოკი 28kW VRV YV2VYH028KASFD YORK მაღალი ეფექტურობა ვრფ
15004,00 ₾
• კომპრესორის დიდი სიმძლავრე გაზრდილი სამუშაო დიაპაზონით (10% – 100%)
• გადახვევის კომპრესორი DC ინვერტორული ტექნოლოგიით
• –5°C-დან +48°C-მდე გაგრილების DB (გარე ტემპერატურა)
• გათბობა –20°C (მაქს.) და +15,5°C WB (გარე ტემპერატურა) შორის
• მაღალი შესრულება – EER 4.29-მდე
• ეკოლოგიურად სუფთა მაცივარი R–410A
• მოქნილი და სწრაფი აწყობა
• ნაკლები სივრცის დაკავება
• შიდა ბლოკის პროდუქციის ფართო არჩევანი ესთეტიკური დიზაინით არქიტექტურული დიზაინის შესაბამისად.
• 64 შიდა ერთეულის შეერთება მაცივრის ერთ მარყუჟთან
• მშვიდი მუშაობა
კატეგორია: VRF გარე ბლოკი VRV, კონდიციონერი
  • აღწერა
აღწერა
  • TECHNICAL INFORMATION
  • DOCUMENTS
Rated System CapacityHP810121416
Outdoor Unit 1YV2VYH025KASFD-XYV2VYH028KASFD-XYV2VYH033KASFD-XYV2VYH040KASFD-XYV2VYH045KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit1316202427
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW12.6 ~ 32.314.0 ~ 36.416.8 ~ 43.620.0 ~ 52.022,5 ~ 58,5
Power (Supply) Source (Ph, V, Hz)Volt3Ph/380 ~ 400V/50 Hz
CapacityCoolingkW25,4228,9034,8041,5046,40
Heating28,0832,4037,9045,8051,10
Absorbed PowerCoolingkW5,926,928,4511,0912,87
Heating6,437,428,9111,8812,96
Working CurrentCoolingAlmost9,7311,0713,5217,7320,58
EERCoolingW/W4,294,174,123,743,61
COPHeating4,374,374,253,863,94
Maximum Absorbed PowerkW14,0214,3814,7916,9022,68
Maximum Drawn CurrentAlmost23,0923,6825,1028,4036,80
Air FlowCoolingm3/h15000
VolumedB(A)575959,561
Power Drawn by CompressorkW5,256,504,16 + 4,16
Compressor TypekWDC Inverter Scroll
Number of CompressorskW12
Condenser StructureHydrophilic Aluminum
DimensionsHeightmm1690
Width1350
Depth720
WeightKg278282324
Amount of Refrigerant (R410A)Kg9,71010
Copper Pipe Connection DiametersLiquidmmØ 12,7
GazØ 25,4Ø 28,58
Operating Temperature RangeCoolingOC-5OC ~ 43OC
Heating-15OC ~ 15,5OC
Rated System CapacityHP18202224
Outdoor Unit Model CodeYV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Outdoor Unit 1YV2VYH050KASFD-XYV2VYH056KASFD-XYV2VYH061KASFD-XYV2VYH068KASFD-X
Maximum Connectable Indoor Unit30333640
Allowed Indoor Unit Capacity
(Min./ Max.)
kW25,2 ~ 65,528,0 ~ 72,830,8 ~ 80,034,0 ~ 88,4
CapacityCoolingkW51,5057,8063,7070,40
Absorbed PowerCoolingkW14,9416,6119,0921,67
Working CurrentCoolingAlmost23,9026,5630,5334,66
EERCoolingW/W3,453,483,343,25
COPHeating3,773,853,733,87
Maximum Absorbed PowerkW24,2525,1930,5637,47
Maximum Drawn CurrentAlmost22,1041,1049,6560,45
Air FlowCoolingm3/h16200
VolumedB(A)6263
Power Drawn by CompressorkW5,25 x 26,50 x 2
Number of CompressorskW2
DimensionsHeightmm2048
Width1350
Depth720
WeightKg343369
Amount of RefrigerantKg10
GazØ 28,58
Heating-15OC ~ 15,5OC
მსგავსი პროდუქტები
-13%